İlkeler

Bu sayfayı paylaşmak ister misiniz
 Bu makaleyi yazdırın
 Bu sayfa yararlı oldu mu?

Bağlantı ve Lisanslar

Bağlantı
Eğer web sitenizi Lab Tests Online sitesine bağlamak ilginizi çekiyorsa Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği (KBUD)diğer web sitelerinin Lab Tests Online ana sayfasına ve uygun olduğunda diğer sayfalara bağlantı kurulmasına izin vermekte ve bunu teşvik etmektedir. Bunun için herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi karşılığında başka birşey de istememekteyiz. Ancak Lab Tests Online sayfalarının başka markalar altında ayrı bir şekilde izlenmesine izin vermemekteyiz. Lab Tests Online'a olan tüm bağlantılar yeni ve temiz bir sayfada açılmalı veya web sitenizdeki tüm içerik ortadan kalktıktan sonra Lab Tests Online sayfası açılmalıdır.

Eğer Lab Tests Online'a bir bağlantı kurmak isterseniz zorunlu olmamakla birlikte bizi online sunulmuştur aracılığı ile bilgilendirmenizden mutluluk duyarız.

Lisanslar
Lab Tests Online telif hakları ile korunmaktadır ve American Association for Clinical Chemistry (AACC)mülkiyetindedir. Bu web sitesinden materyallerin kullanımı, çoğaltılması, modifikasyonu, dağıtımı veya tekrar basımı AACC'in yazılı ön izni olmadan yasaklanmıştır. Bu web sitesindeki içeriğin kullanımı ile ilgili tüm istekler Bize Ulaşın Formu doldurularak yapılabilir.

« Önceki | Sonraki »