Kelimeyi Yayın

Eğer Lab Tests Online sitesinin hasta ve hasta yakınlarına faydalı bir kaynak olduğunu düşünüyorsanız lütfen kelimenin (Lab Tests Online) yayılmasına yardımcı olunuz. Bunu yapmak için bazı öneriler:

Promosyonel Broşürler
Masa üstü broşürlerimizi ücretsiz olarak isteyebilrsiniz. Hasta bekleme odaları mükemmeldir!

İstemek için lütfen 0212 2412653 nolu telefondan arayınız veya internette Bize Ulaşın İsminizi, adresinizi ve telefonunuzu yazmayı unutmayın.

Site Bağlantısı
Eğer web sitenizi Lab Tests Online sitesine bağlamak ilginizi çekiyorsa Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği (KBUD)diğer web sitelerinin Lab Tests Online ana sayfasına ve uygun olduğunda diğer sayfalara bağlantı kurulmasına izin vermekte ve bunu teşvik etmektedir. Bunun için herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi karşılığında başka birşey de istememekteyiz. Ancak Lab Tests Online sayfalarının başka markalar altında ayrı bir şekilde izlenmesine izin vermemekteyiz. Lab Tests Online'a olan tüm bağlantılar yeni ve temiz bir sayfada açılmalı veya web sitenizdeki tüm içerik ortadan kalktıktan sonra Lab Tests Online sayfası açılmalıdır.

Eğer Lab Tests Online'a bir bağlantı kurmak isterseniz zorunlu olmamakla birlikte bizi online sunulmuştur aracılığı ile bilgilendirmenizden mutluluk duyarız.